Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale jak? Przecież Chełm ją wykopał, bo w poprzedniej szkole tez narobiła afery, którą dziwnym trafem wyciszono. Chełm jej nie weźmie :(
Ja proponuje, na dyrektora cementowni- worki nosic a nie z dziecmi pracowac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeny ale wy jestescie puści, jak sucha studnia
A może jak pani Elak? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej Lizbona.
Nowa Zelandia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na czele pani dyrektor, zawsze w pierwszej lawce w kosciele. Nikt sie chyba nie dziwi, ze Pan Bog nie rychliwy...
Taki prawy człowiek,a tyle zarzutów?!Kłóci się to z tą rozmodloną postawą,ale przysłowia są mądrością narodów więc można powiedzieć "modli się pod figurą....."itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje, na dyrektora cementowni- worki nosic a nie z dziecmi pracowac.
Nie praktykuje się -postęp technologiczny wyparł pracę rąk ludzkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamiętacie zeszłoroczny wypadek szkolnego autobusu? I matactwa pani dyrektor? Tamta sprawę jakoś zatuszowała, teraz pewie też mataczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno byla kierowca autobusu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótki czas po tym, jak pani dyrektor na chemii chamsko potraktowała naszego kolegę, były w szkole robione ankiety - np. u nas w klasie. My - uczniowie napisaliśmy, kto nas gnębi, kto nam ubliża, kto nas źle traktuje. Nie znam odpowiedzi wszystkich z klasy, ale znam wiele, bo potem rozmawialiśmy. I jakoś każdy pisał o pani dyrektor, że to ona, nikt inny.   Czemu więc tyle ludzi ją broni? Dzieci swoich nie macie? Nie boicie się, że ona będzie je uczyć?   PS. Do reszty nauczycieli (za wyjątkiem p. Elak) - dziękuję, że tak o nas walczycie.   A rodzicom wszystkich z nas - szacunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno byla kierowca autobusu...
nie, nie zapewniła opieki dzieciom, autobus jeździł bez opiekuna. A po wypadku kazała paniom ze szkoły podpisać, że niby one się dziećmi opiekowały, tzn jechały jako dyzurny opekun w autobusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótki czas po tym, jak pani dyrektor na chemii chamsko potraktowała naszego kolegę, były w szkole robione ankiety - np. u nas w klasie. My - uczniowie napisaliśmy, kto nas gnębi, kto nam ubliża, kto nas źle traktuje. Nie znam odpowiedzi wszystkich z klasy, ale znam wiele, bo potem rozmawialiśmy. I jakoś każdy pisał o pani dyrektor, że to ona, nikt inny. Czemu więc tyle ludzi ją broni? Dzieci swoich nie macie? Nie boicie się, że ona będzie je uczyć? PS. Do reszty nauczycieli (za wyjątkiem p. Elak) - dziękuję, że tak o nas walczycie. A rodzicom wszystkich z nas - szacunek!
Droga nauczycielko, nie mecz sie tak :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 14 osób na fejsie. Zalajkowalo wasze brednie... Na 2000 na forum... Gratulacji w samonakrecanu... Sami sobie lajkujecie. Potęgą w was ... Kolezanka ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko 14 osób na fejsie. Zalajkowalo wasze brednie... Na 2000 na forum... Gratulacji w samonakrecanu... Sami sobie lajkujecie. Potęgą w was ... Kolezanka ha ha
No w koncu ktos normalny :) podzielam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abdykuje to królowa ... Używaj slow ze zrozumieniem szanowna pani
a pani dyrektor to nie królowa? tylko dwór się w końcu postawił.Atak na marginesie,mam żal do nauczycieli dlaczego wczesniej nie dawali nam rodzicom żadnych sygnałów że kadencja pani dyrektor będzie przedłużona.A może nikt nic nie wiedział? a słyszy sie że był konkurs,była komisja a ilu było kandydatów na to stanowisko?????????????? jedna pani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem absolwentem tej szkoly i nie raz byłem świadkiem oburzajacych tekstów płynacych z ust Pani Dyrektor, obrazanie uczniow, faworyzowanie uczniów bardziej interesujacych sie chemia. Przeszadzal jej mocniejszy lakier na paznokciach u dziewczat, farbowane wlosy. Jestem w stanie zrozumiec fakt ze to jest szkoly i powinno sie wygladac schludnie, ale juz wyniki ucznia z przedmiotu sa jego indywidualna sprawa i nie powinna "motywowac" uczniow obelgami. A to jak niektóre osoby wypowiadaja sie na temat Pani Kamińskiej jest po prostu oburzajace, to że jest sprzataczka nie znaczy że jest gorsza, ma takie same prawa jak każdy, ma prawo walczyć o dobro i bezpieczeństwo swojego dziecka, bo ja sam pamietam jaki niesmak miałem ja i moi rówieśnicy idać na lekcje chemii.  Ucznniówie trzymajcie sie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pani dyrektor to nie królowa? tylko dwór się w końcu postawił.Atak na marginesie,mam żal do nauczycieli dlaczego wczesniej nie dawali nam rodzicom żadnych sygnałów że kadencja pani dyrektor będzie przedłużona.A może nikt nic nie wiedział? a słyszy sie że był konkurs,była komisja a ilu było kandydatów na to stanowisko?????????????? jedna pani?
Bo przewodnicząca rady rodziców (była) wystawiła jej laurkę, dlatego mogła zostać dyrektorem bez konkursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
One nie wiedzą co to zalajkowac znaczy ... Hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama pamiętam lekcje chemii u tej kobiety. Zachowywała się jak generał w wojsku, któremu wolno wszystkich poniewierać. Nie raz się słyszało, że wszyscy skończą w OHPie albo w burdelu. Ciągle się wywyzszała swoim statutem społecznym, a tak naprawdę poza terrorem i obwieszaniem się złotem i tytułami nie robiła nic. Za czasów poprzedniej dyrektor były wynik i chęć do nauki, a ostatnie lata szkoły, kiedy dyrektorem była Elak to była męka. Juz w tedy 6-7 lat temu było widać, że z jej 'panowania' nic dobrego nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga nauczycielko, nie mecz sie tak :)
bardzo dziękuję, nie mam nawet 15 lat, to niby jak mogę być nauczycielką? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na wsi czekają na listu z podpisem... Samobójstwo teraz format A1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze co niby? Czyjego samobójstwa tak niby mamy czekać? Poszaleliście? Czy już taką ofiarę chcecie zrobić z p. dyrektor, że taka bieda, jeszcze samobójstwo popełni...   Ludzie, nikt nie chce samobojstwa, tylko sprawiedliwosci!
Ludzie na wsi czekają na listu z podpisem... Samobójstwo teraz format A1
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 44

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...